Skip to content

st_white

Soft-Technik Wspomaganie i gotowe rozwiązania dla branży meblowej

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem specjalistycznych systemów informatycznych NET/CAD/CAM/DATA do projektowania, produkcji oraz sprzedaży mebli typowych oraz indywidualnych na zamówienie tj. mebli hotelowych, biurowych, kuchennych, szaf wnękowych, zabudowy na poddaszach, itd. Dzięki systemowi internetowemu NET istnieje możliwość zaoferowania swoich wyrobów w internecie z ofertą dużych możliwości indywidualnego dopasowania ich wg własnych potrzeb. Dodatkowo w swojej ofercie firma posiada system optymalizacyjny rozkrój płyt ze sterowaniem pił panelowych przeróżnych typów. Nasza oferta obejmuje również doradztwo przy wyborze i konfiguracji systemu, sprzętu komputerowego, wdrożenia (szkolenia CAD/CAM) oraz świadczenie usług i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów.
7

F5 Order Manager

Jest to baza całego systemu – moduł podstawowy, od którego rozpoczynamy konfigurację F5 przystosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Order Manager stanowi platformę zarządzającą, do której podłączone są kolejne moduły, dzięki czemu pozwala na wgląd, zarządzanie i realizację zleceń w czasie rzeczywistym. 

optym

F5 Optimizer

Pierwszy moduł opcjonalny, ale uniwersalność jego działania czyni z niego swoisty „must have” dla zakładów zajmujących się produkcją mebli. Optimizer pozwala na przeprowadzenie optymalizacji rozkroju płyt, wykorzystując do tego najnowocześniejsze algorytmy, uwzględniając obróbkę netto lub brutto. Dzięki temu możliwe jest zminimalizowanie uzyskiwanego odpadu. 

F5 Postprocessor

Zaawansowany moduł dla większych zakładów, który jest narzędziem do przetworzenia efektów pracy Optimizera na język funkcjonowania obrabiarek. F5 Postprocessor to nieograniczone możliwości. W ofercie posiadamy postprocesory dedykowane maszynom wszystkich wiodących na rynku producentów pilarek panelowych. 

postprocesor

F5 View

Chcesz wykorzystać możliwości Optimizera i ułatwić pracę operatorowi pilarki formatowej, ale nie zamierzasz płacić za kolejne stanowisko  Order Managera? Wykorzystaj F5 View! Moduł ten pozwoli Ci na wyświetlanie podglądu rozkroju z OM na dowolnych zintegrowanych z programem gniazdach obróbczych. 

f5_view3
SYSTEM F5

System Wspomagania Produkcji

adve

F5 Advanced Stock

Jeżeli zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu płyt, to F5 Advanced Stock jest modułem stworzonym właśnie dla Ciebie. Pozwala on na zdefiniowanie warunków występowania odpadu użytkowego, który zamiast do utylizacji wędruje z powrotem na produkcję jako pełnowartościowy materiał do optymalizacji. 

import_exp

F5 Export & Import Connect

Ogromną zaletą tych dwóch modułów jest ich uniwersalność. F5 może być traktowany jako główny program produkcyjny, który w pełni obsłuży cały proces tworzenia produktu.  Jednak zakłady korzystające już z różnych rozwiązań MRP/ERP również mogą skorzystać z F5, dostosowując go do swoich potrzeb. 

F5 FastCut B2B

Chcesz stać się dużym graczem na rynku, który jest w stanie prowadzić własną dystrybucję formatek meblowych? F5 FastCut B2B to internetowy moduł do rozkroju płyt. Posiadając własną stronę internetową, będziesz mógł udostępnić klientom opcje zdalnego konfigurowania formatek do rozkroju. Od chwili zakupu FastCut B2B współpraca z firmami stolarskimi będzie czystą przyjemnością.

webCut

F5 MES, Terminal

Moduł dla najbardziej wymagających i dążących do perfekcji. Jest to system realizacji produkcji sprzężony z Order Managerem. Pozwala na zdefiniowanie gniazd produkcyjnych, stworzenie z nich ścieżek i egzekwowanie założonych planów. Z MES będziesz widział jak na dłoni ile czasu zajmie pracownikowi wykonanie danego elementu, dzięki czemu precyzyjne określenie terminu wykonania artykułów to pestka. 

6

imos iX PLAN

zobacz więcej

imos iX NET

zobacz więcej

imos iX CAD

zobacz więcej

imos iX CAM

zobacz więcej

imos iFurn

zobacz więcej

imos iFurn

Rozwiń menu:

  • Moduł dla najbardziej wymagających i dążących do perfekcji. Jest to system realizacji produkcji sprzężony z Order Managerem. Pozwala na zdefiniowanie gniazd produkcyjnych, stworzenie z nich ścieżek i egzekwowanie założonych planów. Z MES będziesz widział jak na dłoni ile czasu zajmie pracownikowi wykonanie danego elementu, dzięki czemu precyzyjne określenie terminu wykonania artykułów to pestka. O zmianie statusów będziesz zaś informowany mailowo lub SMSem. Koniec z niespodziankami, straconym czasem i błędami w planowaniu – system pomoże zoptymalizować czas roboczy na stanowiskach, a efektem będzie szczęśliwy i zadowolony klient.

Imos Polska Warszawska 128 61-047 Poznań Polska
Dworzec Główny Swarzędz
Muzeum pszczelarstwa
wieza
Castorama
Skrzyzowanie Kościuszki

Pracujemy w godzinach:

Poniedz-Piątek: 9.00-17.00
Sobota: Imprezujemy
Niedziela: Odpoczywamy
Święta: Świętujemy

Znajdziesz nas:

BlankMap-World-noborders